Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
област Габрово, гр. Трявна
Скорците
25 000 €
48 895.75 лв.

(463 €, 905.55 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 14:33 на 14 април, 2026 год.
Обявата е посетена 4104 пъти.
Площ:
54 m2
Двор:
667 m2
Етаж:
1
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Сделка предлага за продажба имот в сърцето на тревненския балкан. Едноетажна къща с равен двор и прекрасна гледка към Стара планина.

Сградата се състои от входно антре, два индивидуални апартамента, всеки от които представлява всекидневна, спалня, кухненски бокс, баня с тоалетна. Оборудвани са с климатици и камини. Продава се напълно обзаведен и оборудван,. подходящ за целогодишно или ваканционно ползване.

Имотът е достъпен по целогодишно подържан асфалтиран път. Намира в близост до действаща ферма.

H-1486539
Особености
Тухла
За контакт:
0876886057
Брокер:
Михаил Тихов
0876886057
Офис: Габрово
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
СДЕЛКА
066/866006, 0897/99 95 95
СДЕЛКА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
sdelka.imot.bg
Адрес:
област Габрово, гр. Габрово, ул.Янтра 1, над магазин А1
http://sdelka-bg.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Габрово, гр. Трявна
Скорците
Обява: 1j175581224141025

25 000 €
48 895.75 лв.
История на цената
(463 €, 905.55 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Габрово, гр. Трявна, Скорците