Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Габрово, Бичкиня
144 150 €
281 932.89 лв.

(1 550 €, 3 031.54 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 0:27 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 27 пъти.
Площ:
93 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Отлично предложение за инвестиция. Предлагаме за продажба апартамент в спокойния квартал Бичкиня. Жилището е с отлично разпределение и в добро състпяние. Разположено на пети етаж в тухлена жилищна сграда. За повече информация и огледи, моля заповядайте в офиса на агенцията. A-581086
Особености
Тухла
За контакт:
066/866006
Агенция:
СДЕЛКА
066/866006, 0897/99 95 95
СДЕЛКА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
sdelka.imot.bg
Адрес:
област Габрово, гр. Габрово, ул.Янтра 1, над магазин А1
http://sdelka-bg.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Габрово, Бичкиня
Обява: 1c154202321640107

144 150 €
281 932.89 лв.
(1 550 €, 3 031.54 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Габрово, Бичкиня

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност