Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Габрово, Дядо Дянко
85 900 €
168 005.80 лв.

(1 408 €, 2 753.81 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 0:24 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 336 пъти.
Площ:
61 m2
Етаж:
3-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

СДЕЛКА Ви предлага за продажба двустаен апартамент в сграда с контролиран достъп в добра част на кв.Дядо Дянко . Жилището е разположено на трети етаж. Състои се от дневна, спалня, кухня, баня с тоалетна, тераса. Стартирал основен ремонт и вече най тежката част е приключила. Апартаментът е топъл и слънчев, със западно изложение. A-20135922
Особености
Тухла
За контакт:
066/866006
Агенция:
СДЕЛКА
066/866006, 0897/99 95 95
СДЕЛКА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
sdelka.imot.bg
Адрес:
област Габрово, гр. Габрово, ул.Янтра 1, над магазин А1
http://sdelka-bg.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Габрово, Дядо Дянко
Обява: 1b165269892091267

85 900 €
168 005.80 лв.
История на цената
(1 408 €, 2 753.81 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Габрово, Дядо Дянко

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност